Speick looduskosmeetika

Speick looduskosmeetika – 80 aasta kogemus

SP_Logo_Claim_engl_128mm_rgb

Speik Looduskosmeetika on üle 80 aastase kogemusega ettevõte Saksamaalt, mis toodab looduslikke kehahügieenitooteid ja deodorante, mis sobivad igapäevaseks kasutamiseks kogu perele. Walter Rau 1928. aastal asutatud firma Walter Rau Speickwerk on tootnud juba üle kaheksa aastakümne seepe ja muid kehahügieeni vahendeid väärtuslike taimsete õlide, ekstraktide ja muude looduslike ainete baasil. Enamusel Speiki toodetel on BDIH kontrollitud loodustoodete sertifikaat. Speiki-toodete näol on tegemist looduskosmeetika kolmanda klassikuga selliste tuntud nimede nagu Weleda ja Dr. Hauschka kõrval. Kui toodete kvaliteeti võib pidada samaväärseks suurimate konkurentidega, siis toodete hinnaklass on võrreldes nendega soodsam.

Ettevõtte Walter Rau Speickwerk erineb oma konkurentidest peamiselt aga sellepoolest, et kõikides toodetes on kasutatud maailmas ainulaadset speicki taime (valeriana celtica), mis on juba antiikajal kasutatud ja kõrgelt hinnatud ravim- ja lõhnataim. Speiki taim kasvab üksnes Kõrg-Alpides ja vaid antud firma võib üksnes seda korjata, kuna taim on looduskaitse all. Selle taime risoomis leiduvad toimeained (eelkõige palderjaniõli) mõjuvad rahustavalt kesknärvisüsteemile, samal ajal aga ergutavad vegetatiivset närvisüsteemi. Speiki teeb eriliseks ka selle intensiivne kirbe-vürtsikas lõhn, mis domineerib osaliselt vaid Speick Natural tootesarja toodetes.

speik(1)   Valeriana-celtica-2(1)

Kui algusaastatest peale on tootjafirma põhiliseks tooteartikliks võrratud taimeõlidel baseeruvad seebid, siis tänaseks on firmal kujunendud välja juba kolm erinevat tootesarja, mis sisaldab laias valikus kehahooldustooteid ja deodorante kogu perele:

  • Speick Natural on klassikaline tootesari iseloomuliku speiki vürtsika aroomiga.
    Lae alla tootekataloog – Speick_Natural_English.pdf
  • Speik Spa Thermal on tootesari, mis loob spaa meeleolu otse kodus. Tooted on meedlivate aroomidega. Sarja ekslusiivsed tooted sisaldavad Schlangenbadi terviseveeallika ränihapperikast vett ja ainulaadset Spirulina platensis vetika ekstrakti.
  • Speick Men tootesari spetsiaalselt välja töötatud meestele. Tootevalik ja lõhnad peaksid rahuldama iga enese välimuse ja kehahügieeni eest hoolitsevat meest. Lae alla tootekataloog Speick_Men_English.pdfToodete koostises ei ole kasutatud sünteetilisi värv-, lõhna- ja säilitusained, doedorantidel  alumiiniumsoolasid.
X