Kehakreemid

Näitan kõiki 5 tulemust

Speick Sun päevitusjärgne kreem

Speick SUN päevitusjärgne kreem, 200 ml. Värskendav ja intensiivselt niisutav päikesekreem peale päevitamist igale nahatüübile. Täiuslik annus lisahooldust päikesest stressis naha taastamiseks.

9.90

Speick Sun päikesekaitsekreem 30 SPF

Speick SUN päikesekaitsekreem päikesekaitsefaktoriga 30 SPF, 150 ml. Sobib ideaalselt ka lastele.

12.45

Speick Sun päikesekaitsekreem 50 + SPF

Speick SUN päikesekaitsekreem päikesekaitsefaktoriga 50+ SPF, 60 ml. Väga kõrge päikesekaitsega näole ja kehale. Sobib eriti hästi päikesetundlikele nahatüüpidele ja lastele, samuti intensiivse päikesevalguse ja kõrge UV-kiirguse käes viibijatele, näiteks mägedes või vee ääres. Sobib ka tundliku huulepiirkonna päikesekaitseks. 100% looduslik mineraalne tsinkoksiidil põhinev päikesekaitse. Usaldusväärne kohene kaitse veekindla toimega UVA- ja UVB-kiirguse eest.

10.95

Speick Thermal Sensitive ihupiim, 150ml

Speick Thermal ihupiim 145 ml.Värskendav ja niisutav ihupiim tundlikule nahale. Kerge koostisega ja hästi imenduv ihupiim jätab naha siidiseks ja pehmeks. Ei sisalda sünteetilisi konservante, värv – ega lõhnaaineid.

11.40

Speick Thermal Sensitive ihupiim,150 ml.

BDIH-sertifikaadiga looduslik kosmeetikum. 100% taimseteekstraktide ja õlide baasil värskendav tsitruselise lõhnaga niisutav ihupiim tundlikule nahale. Orgaaniliselt kasvatatud aloe vera niisutab ja toidab nahka. Orgaaniliselt kasvatatud rosmariin kaitseb nahka väliste mõjude eest ja Kõrg-Alpidest pärinevat speik- (Valeriana celtica) taimeekstrakt omab harmoonilist efekti kehale ja hingele. Toode sisaldavab ränirikast vett otse Schlangenbadi kuumaveeallikast ja unikaalset spirulina platensis ekstrakti, mis on E vitamiini ja karotiini rikas ning efektiivne antioksüdant. Stimuleerib immuunsüsteemi, pakkudes naharakkudele kaitset nende muundumise ja enneaegse vananemise eest.Kerge koostisega ja hästi imenduv ihupiim jätab naha siidiseks ja pehmeks.Tootel on ennetav looduslik päikesekaitse.Dermatoloogiliselt ja allergoloogiliselt testitud.Ei sisalda sünteetilisi konservante, värv – ega lõhnaaineid.

11.40
X