Näopuhastus vahendid

Showing all 2 results

Speick Thermal Sensitive näotoonik 75ml

Ekstra kerge koostisega 100% looduslik Speick Thermal pihustatav toniseeriv näovesi igapäevaseks näonaha puhastamiseks. Näovesi puhastab nahapoorid meigijääkidest ja mustusest, mis nahale päeva jooksul koguneb, elustades selliselt nahka ning muudab selle värskeks. Näovesi stimuleerib terve naha funktsioone ja naha loomulikku niisutuse protsessi. Näovesi sisaldab nahka rahustavaid taimeekstrakte ja see sobib kasutamiseks ka kõige tundlikuma näonahale. Looduslik Thermal näovesi sisaldab Schlangenbadi terviseveeallika ränihapperikast vett ja ainulaadset Spirulina platensis vetika ja speiki ekstrakti. Ränil on väga oluline roll naharaku ainevahetusel muutes naha elastseks. Vetika ekstrakt tugevdab ja kaitseb naha mikrofloorat.

sertifikaat

Kasutusjuhend

Näovesi sobib ideaalselt igapäevaseks näonaha ja kaelapiirkonna nahapooride süvapuhastamiseks peale Speick Thermal puhastuspiima kasutamist, kus puhastuspiima roll on nahapoorid avada ja ja toonik suleb need. Näovett võib pihustada nii vatipadjale kui ka otse nahale ja seejärel masseerides selle hellalt näonahale / kaela piirkonnale.

Koostisosad

Aqua, Alcohol, Glycerin, Sorbitol (suhkru baasil valmistatud), Hamamelis Virginiana Distillate, Betaine, Valeriana Celtica Extract, Spirulina Platensis Extract, Silica, Glucose, Mannitol (manna suhkur), Maltodextrin, Parfum, Geraniol, Limonene, Linalool.

Säilivusaeg

9 kuud avamisest

16.60
X

That is some options to demo for you.